SEO Blogu

Backlinkmatik’ten SEO Yarışmasına Destek

seo yarismasi

Backlinkmatik’ten SEO Yarışmasında Yarışmacılara %15 İndirim Kuponu

Backlinkmatik platformu olarak, SEO ekosistemine olan katkılarımızı bir adım ileriye taşıyor ve büyük bir heyecanla son zamanların en büyük SEO yarışmasına sponsor oluyoruz.  Yarışmanın kırmızı elmaslı sponsorlarından birisi olmakla beraber, yarışmaya katılan tüm yarışmacılar için özel bir indirim kodu tanımlayarak desteklerimizi sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, sadece yarışma süresince ve yarışmaya katılacaklar siteler için geçerli olacak %15 indirim kuponumuz ile yarışmacılara kolaylık sağlamayı hedefliyoruz.

seo yarismasi 1

SEO Yarışması Detayları ve Katılım Şartları

SEO yarışması, 10 Haziran 2024 tarihinde başlayıp, 10 Ocak 2025 tarihinde sona erecek. Yarışma boyunca katılımcılar, sıfır bir domain kaydetmek ve SEO çalışmalarını bu domain üzerinde gerçekleştirmek zorundadır. Yarışma sonunda dereceye giremeyen katılımcılar, domainlerini geri alabilecekler. Yarışma sonuçları 20 Ocak 2025 tarihinde açıklanacak ve ödüller takip eden 10 gün içinde dağıtılacaktır.

Katılımcılar, her türlü yazılımı kullanarak yarışmaya katılabilir ve yarışmaya şahıs, firma veya ajans olarak başvurabilirler. Başvurular 1 Haziran 2024 tarihine kadar kabul edilecektir. Yarışmanın tek sponsoru olan Habersoft yazılım şirketi, yarışma bütçesini artırmak amacıyla yazılım satışlarından elde edilen tüm gelirleri yarışmaya aktarmaktadır.

Yarışmaya Özel Backlinkmatik’ten Özel İndirim Kodu: “habersoft”

Backlinkmatik olarak, yarışmaya katılan tüm yarışmacılara %15 indirim kuponu sunuyoruz. Yarışma kapsamında yapacağınız backlink çalışmalarında kullanabileceğiniz bu indirim kodu ile alışverişlerinizde avantaj sağlayabilirsiniz. Kupon kodu “habersoft” olarak belirlenmiştir ve sepette bu kuponu kullanarak indirimden yararlanabilirsiniz.

SEO Yarışma Kuralları ve Ödüller

Yarışma süresince katılımcılar, belirlenen kurallara uygun olarak SEO çalışmaları gerçekleştireceklerdir. Hacklink, suni ziyaretçi trafiği gibi yöntemler yasaklanmıştır ve bu tür yöntemleri kullananlar diskalifiye edilecektir. Yarışmada, toplamda 750 Bin TL’nin üzerinde ödül dağıtılacaktır ve birinciye 100 bin TL ödül verilecektir. Dereceye giren 25 katılımcıya ödüller, plaketler ve ilk 3’e girenlere geleneksel SEO Yarışması Kupası verilecektir.

SEO Yarışması Katılım ve Başvuru Bilgileri

Yarışmaya katılmak isteyenler, belirlenen formu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca, domain ve hosting alımlarında  Alastyr firması tarafından %50’ye varan indirim fırsatları da sunulmaktadır.

Backlinkmatik olarak tüm yarışmacılara başarılar diler, emeği geçen başta Seçkin Talanöz olmak üzere herkese teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin: Yarışma Detayları ve Başvuru Formu

Yarışma Ana Sponsoru: Habersoft Yazılım

Tüm SEO meraklılarını bu büyük yarışmaya katılmaya ve Backlinkmatik’in sunduğu avantajlardan yararlanmaya davet ediyoruz!

Yazar Avatarı
Aykut Özdemir

Backlinkmatik platformunun kurucusu ve yöneticisidir. 15 yılı aşkın dijital pazarlama deneyimine sahiptir. 5 yılı aşkın süredir profesoynel SEO hizmetleri sunduktan sonra, dijital pazarlama alanında kendi girişimlerine odaklanmıştır. Backlinkmatik platformu ile, backlink ve tanıtım yazısı piyasasına farklı bir soluk getirmeyi ve katkı değer sunmayı hedeflemektedir. Dijital pazarlama alanındaki bilgi ve deneyimlerini fırsat buldukça blogları aracılığı ile sektördeki takipçileri ile paylaşmaktadır.

Yazarın Tüm İçerikleri

Sosyal Ağlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir