Hakkımızda

Backlinkmatik, 15 yılı aşkın süreçte onlarca yerel ve global firmaya SEO, marka bilinirliği, internet reklamcılığı gibi çeşitli dijital pazarlama hizmetleri sunmuş, bu süreçte dijital pazarlama sektöründe geniş bir portföy ve önemli beceriler kazanmış bir ekibin ürünüdür.

Backlinkmatik, backlink, reklam ve seo süreçlerinde sizin adınıza pek çok soruyu önden sorduğu ve detaylı analizleri, satış şartlarını hazır ve sistematik bir şekilde önünüze getirdiği için size en kısa sürede, kolay ve katkı değeri yüksek çalışmalar yapma imkanı sunmaktadır. Böylece siz markanızı, girişiminizi büyütürken ve Google’da ve diğer online mecralarda daha ön plana çıkarken biz de çorbada tuzumuzun olması ile haklı gururumuzu yaşamaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, tanıtım yazısı gibi backlink işlemleriniz başta olmak üzere tüm SEO ve dijital pazarlama çalışmalarınızı kolaylaştıran yenilikçi bir pazaryeri olmaktır. Farklı yaklaşımlardan doğan fikirlerle desteklenen platformumuz, müşterilere katkı değeri yüksek hizmet seçenekleri sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, portföyümüzü kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden büyütmek, direkt olarak firma, marka ve girişim sahipleri ya da onlara hizmet sınan ajans firmalarının işlerini büyütmesine ve internet dünyasında hedefledikleri bilinirlik ve iş hacimlerine ulaşmalarına katkı sağlayarak, başarılarının bir parçası olmaktır.