SSS

Satın aldığınız backlink ya da hizmet teslim edilene kadar ücreti hizmet sağlayıcısına aktarılmaz. Siz siparişi eksiksiz teslim aldıktan sonra ödeme sağlayıcıya aktarılır, o nedenle backlinkmatik.com güvenilir bir şekilde ticaret yapmanızı sağlar.

Backlink siparişiniz için bilgileri girip ödemeyi yaptıktan sonra arkanıza yaslanıyorsunuz ve Backlinkmatik.com ‘un tüm süreci tamamlamasını bekliyorsunuz 🙂

İlan sayfasında aksi belirtilmediği sürece siparişlerin teslim süresi en geç 7 gündür. Normal şartlar altında genelde 1-2 günde teslim olmaktadır, içeriğin hazırlanması da Backlinkmatik kapsamında ise birkaç gün daha uzayabilir. Ancak taahhüt edilen en geç süre 7 gündür. Farklı teslim şartları olan işlerde ilandaki teslim süresi geçerlidir.

Tanıtım yazısı için garanti 6 aydır. Site sahibinin garanti politikasına göre daha uzun süre veya süresiz de kalabilir, ancak backlinkmatik.com olarak 6 ay içerisinde yaşanacak silinme için %100 ödeme iadesi garantisi vermekteyiz, 6 ay sonrasındaki olumsuzluklar için bir taahhüdümüz bulunmamaktadır

Siparişinizin gecikmesi durumunda iletişim formu, canlı destek ya da Whatsapp üzerinden bize yazınız.

Backlink sipariş sayfasında ilgili hizmeti ek ücret karşılığında ekleyerek yazdırabilirsiniz.

Backlinkmatik.com içerikler için bir kalite taahhüdü vermemektedir. Piyasa 100 kelimesi 2 tl ‘ye de yazan editör var 10 tl’ye yazan da var ve takdir edersiniz ki herkesin kalite anlayışı ve beklentisi farklıdır. Sipariş notlarınızda belirtilen ve göreceli olmayan kriterler sağlandığı takdirde içerik için bir revizyon talebi almamaktayız. Pek çok müşterimizin memnun olduğu editörler ile çalışmaktayız ancak seo uyumu, içerik kalitesi ile ilgili bir garanti sunmuyoruz, o nedenle sipariş notlarınızda çerçeveyi çok iyi çizmenizi, ve kalite konusunda bir kaygınız var ise içeriğinizi sisteme kendinizin yüklemesini önemle rica ederiz.

Hayır, backlink borsasında seneler içerisinde edindiğimiz portföyümüzü sunmaktayız.

Ürün sayfasında belirtilen koşullar ve Alıcı’nın bu koşullara uyan sipariş taleplerine aykırı bir durum söz konusu olmadığı sürece iptal ve iade mümkün değildir. Site istatistiklerindeki farklılıklar nedeni ile iptal ve iade sağlanmaz. Bu veriler yazılımla otomatik güncellenmektedir ve bilgi amaçlı paylaşılmaktadır, Backlinkmatik bu değerler ile ilgili garanti sunmamaktadır. Bunun dışında ürün satış koşulları ya da sizin sipariş notlarınıza aykırı bir durum var ise Backlinkmatik’ten destek talep edebilirsiniz. Teslimat ile ilgili bir sorun var ise alıcı teslimattan sonra 48 saat içerisinde itiraz etmekle yükümlüdür. 48 saati geçen itirazların kabulü Backlinkmatik inisiyatifinde olacaktır.

Backlinkmatik veya Satıcı’dan kaynaklı bir olumsuzluk söz konusu ise revizyon yapılmaktadır. Sipariş sayfasında belirtilen koşullar ya da Alıcı’nın bu koşullara uyan sipariş notlarına aykırı bir durum söz konusu değilse revizyon talebini yerine getirmek Backlinkmatik insiyatfindedir.

Belirli tutaların üzerinde indirim sağlanabilmektedir, iletişime geçerek yetkilimizden bilgi talep ediniz.

Güvenilir online POS firmaları ile çalışmaktayız. Kart bilgileriniz sistemimizde kayıt edilmez ve ödemeniz güvenilir bir altyapıda alınır ancak Alıcının kendi dikkatsizliği veya ihmali sebebi ile yaşanabilecek fraud gibi sorunlarda backlinkmatik.com sorumluluk kabul etmez. Bu konuda detaylı bilgi kullanım koşulları ve sözleşme sayfalarımızda yer almaktadır.

Kredi kartı, havale ve eft ile ödeme yaparak backlink, tanıtım yazısı ve diğer hizmetleri alabilirsiniz.

Evet, sipariş formunu doldurarak üye olmadan tanıtım yazısı ve diğer hizmetleri sipariş geçebilirsiniz.

Evet, tanıtım yazısı, backlink ve diğer tüm satışlarımız faturalıdır.

Backlinkmatik skoru bir algoritma ile site istatistikleri baz alınarak hesaplanmaktadır, bir bağlayıcılığı, garantisi yoktur sadece fikir vermek amacıyla Alıcılara yardım maksatlı gösterilmektedir.

Veriler yazılımla otomatik güncellenmektedir ve bilgi amaçlı paylaşılmaktadır, Backlinkmatik bu değerler ile ilgili garanti sunmamaktadır. Backlinkmatik skoru bu istatistiklere göre bir algoritma kullanılarak belirlenmektedir.

T.C numaranızın tamamı değil sadece belirli bir kısmı, POS firmasının bankadan gelen ödeme ile bizden giden talebi eşleştirmek için talep edilmektedir. Bu bilgileri biz değil POS firması görür ve bankadan gelen ile kıyaslar, ancak bu şekilde ödemenin size ait oldugunu teyit eder ve bize aktarır. Yani güvenilir bir prosedürdür.

Her ay en az iki ödeme günü olmaktadır, alt limit olmaksızın ödeme günlerinde bakiye ödemeleri yapılmaktadır. Satıcı bu ödeme şartlarını kabul eder.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yayın yapan, cinsel veya medyum içerikli yayın yapan, infosuz ve indexsiz olan, 1 yaşını geçmemiş, sitelerden tanıtım yazısı, backlink ve diğer hizmetleri satmak yasaktır.

Satıcı, anlaşılan koşullara uygun olduğu sürece tüm siparişleri kabul etmekle yükümlüdür. Satıcı, sisteme girdiği ilanda belirttiği sürede satış ilanında yer alan hizmeti birebir sipariş edildiği gibi teslim etmek zorundadır. Anlaşılan koşullara uymayan bir sipariş var ise konuyu ivedilikle Backlinkmatik.com ‘a bildirmelidir.

Satıcılar, sistemde siteleri ile ilgili paylaşılan istatistiki bilgilerle ilgili bir yanlışlık varsa itiraz etme hakkına sahiptir. Ancak herhangi bir istatistik bilgisinin gizlenmesini talep edemez. 

Hizmetinize ait bilgi, fiyat ve diğer şartlarda bir değişim söz konusu ise Satıcı 1 hafta öncesinden bize bilgi vermekle yükümlüdür.

Evet, şartları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre, vergi sistemi kapsamında kazandığınız gelirler için vergi yükümlülüğünüz söz konusu olabilmektedir. Bu konuda Backlinkmatik.com sizin için herhangi bir sorumluluk taşımaz. Mali müşavirler, vergi uzmanları gibi vergi konusunda bilgili kişilerden vergisel yükümlülüğün incelenmesi hususunda bilgi alabilirsiniz.Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinden, yaptığınız satışların ticari yönü olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Tanıtım yazısı, footer backlink ve backlink paketleri gibi dijital pazarlama hizmetleri başta olmak üzere bu hedef kitleye uygun her türlü yasal dijital ürün ve hizmetinizi satabilirsiniz.

Hayır bir alt limit bulunmamaktadır.

Hayır, sizden aldığımız fiyatın üzerine kendi genel gider ve karımızı ekleyerek satış yapmaktayız. Sizle anlaşılan fiyat alacağınız net tutardır.

Backlinkmatik site iletişim formu, mail ya da whatsapp üzerinden açılan destek taleplerine 24 saat içerisinde dönmektedir. Anlık dönüş, 7/24 canlı destek gibi bir taahhüdü yoktur. Bu konuda anlayışınızı rica etmekteyiz.

Backlinkmatik.com sitesindeki tüm içerikler, kullanıcılar  tarafından oluşturulmuştur ve sorumluluğu kullanıcılara aittir. Backlinkmatik girilen içerikten sorumlu değildir.Sitemizde yer alan içeriklerin Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olduğunu ya da  telif ihlali yaptığını düşünüyorsanız  bizimle iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Spam içerikler, legal olmayan içerikler ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içerikleri kapsayan ilanlar yasaktır. Bu tarz içerikleri tespit etmeniz durumunda  bizimle iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Konuyla ilgili gizlilik sözleşmemizi okuyabilirsiniz.